Pünkösdi vásár 2026
A pünkösdi vásár iskolánk felsős udvarán idén is nagyon jó hangulatban zajlott. Nagy volt a sürgés-forgás, mosolygó gyerekek, lelkes árusok és kíváncsi vásárlók töltötték meg az udvart. Finom illatok, nevetés és lelkes készülődés tette emlékezetessé ezt a délutánt. A színes forgatagban mindenki megtalálta a számára kedves programot. Akik csendesebben szerették volna eltölteni az időt, a padokon pihentek, beszélgettek. Már most nagyon várjuk, hogy jövőre ismét boldog, mosolygós, izgatottan vásárló és árusító gyerekek lepjék el udvarunkat.
Köszönjük a támogató szülők segítségét és az osztályok felajánlását!
Gyermekeinkért és Iskolájukért Alapítvány Kuratóriuma







































