MÁJUS ELSŐ VASÁRNAPJA: ANYÁK NAPJA A SZENT ANNA TEMPLOMBAN 2026
MÁJUS ELSŐ VASÁRNAPJA: ANYÁK NAPJA A SZENT ANNA TEMPLOMBAN ![]()
„A legáldottabb kéz a földön
A te két kezed, jó Anyám!
Mindenki áldja közeledben:
Hát én hogy is ne áldanám?!
Tudom megáldja Istenünk is,
Az örök Jóság s Szeretet! –
Némán, nagy, forró áhitattal,
Csókolom meg a kezedet!”
Iskolánk diákjai anyák napja alkalmából köszöntötték a 9 órai szentmisén részt vett édesanyákat és nagymamákat. A szentmise végén kis aprósággal örvendeztették meg a jelenlévőket.
A mai napon különösen hálát adunk a Jóistennek minden édesanyáért és nagymamáért, akik szeretetükkel, áldozatvállalásukkal, hitükkel formálják a családokat.
Szűz Mária, a legszentebb édesanya oltalmába ajánljuk őket, hogy mindig érezzék Isten
kegyelmét és szeretetét.
„Mária, égi Édesanyánk védelmezd az ÉDESANYÁKAT, NAGYMAMÁKAT!”
Köszönjük a szereplőknek és a hitoktatóknak!![]()
Kevesebb jelenjen meg

















