ELSŐÁLDOZÓINK 2026
ELSŐÁLDOZÓINK ![]()
„Fehér szent Ostyában, Jézus, Te vagy jelen,
Hiszek, bízom Benned, imádlak, szeretlek.
Bánom, hogy szívedet bűnökkel sebeztem,
Jó leszek ezentúl, jöjj hozzám, légy velem.”
A mai napon került sor iskolánk 10 tanulójának elsőáldozására. Életük egyik fontos eseménye, hiszen először részesülhettek a szentáldozásban, s vehették magukhoz Krisztus testét.
3. osztályból:
Berkes Katalin Mercédesz
Kiss Eszter
Lakatos Milán Gábor
Molnár Dominik
Rafael Auróra Fatima
Sztankura Gellért
Tóth Dominik
Váradi Levente
4. osztályból:
Burka Kornélia
Sztankura Lili
Isten áldását kérjük életükre. ![]()
Kevesebb jelenjen meg
























