A XXIV. Almásy László Egyházmegyei Földrajzversenyt idén is a Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola szervezte meg. A verseny témája a Bükk-hegység és a sivatagok volt.

A XXIV. Almásy László Egyházmegyei Földrajzversenyt idén is a Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola szervezte meg. A verseny témája a Bükk-hegység és a sivatagok volt. Az előzetes online fordulón az egyházmegye 31 csapata vett részt, amelyek közül iskolánk két csapata is a legjobb 12 közé jutott, így meghívást kaptak a döntőre. A forduló során a tanulók az online feladatlap kitöltése … Bővebben: A XXIV. Almásy László Egyházmegyei Földrajzversenyt idén is a Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola szervezte meg. A verseny témája a Bükk-hegység és a sivatagok volt.